ОСТАННІ НОВИНИ

До Савченко допустять українських лікарів

|

До Надії Савченко, яку утримують в Росії, будуть допущені українські лікарі. Про це заявив один з адвокатів української льотчиці Ілля Новіков, повідомляє  «Радіо Свобода».

«Найголовніша новина, яку ми отримали, це те, що російська сторона дала добро на приїзд до Москви делегації лікарів з Києва. Ми чекаємо, що це станеться в один з найближчих днів. Нам повідомляють, коли саме це буде, але є інформація про те, що консульство України в Москві отримало підтвердження того, що така зустріч відбудеться в дуже короткі терміни. Ми покладаємо на неї великі надії, тому що отримати об`єктивну інформацію від російських медиків про її поточний стан не є можливим», – сказав Новіков.

За словами адвоката, у Надії Савченко зараз загострення панкреатиту і їй зараз вкрай потрібно кваліфіковане обстеження фахівців.

У свою чергу радник президента України Ольга Богомолець підтвердила, що українські лікарі, серед яких є гастроентерологи, готові вилетіти до Москви.

Нагадаємо, Надія Савченко перебуває в російському СІЗО від літа 2014 року. У грудні вона оголосила голодування на знак протесту проти затримання. 5 березня адвокати Савченко повідомили, що вона вирішила частково припинити голодування, яке тримала понад 80 днів.

Федеральна служба Росії з виконання покарань заявила, що Савченко погодилася вживати курячий бульйон. Наступного дня захисники народного депутата України Савченко заявили, що вона буде виходити з голодування збалансованою дієтою і відмовляється вживати бульйон.

Вчора, 11 березня, адвокат Савченко повідомив, що самопочуття його підзахисної після часткової відмови від голодування не поліпшилося.

У Росії Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів на Донбасі і незаконному перетині кордону. Українка всі звинувачення відкидає.

Фото:uainfo.org

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...