ОСТАННІ НОВИНИ

Влітку у Львові може з’явитися нова патрульна поліція

|

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков анонсував, що з літа в Києві замість ДАІ буде працювати нова патрульна поліція, а пізніше така структура з’явиться у Львові, Харкові, Одесі й Дніпропетровську. Таку заяву А.Аваков зробив  під час сьогоднішнього звіту уряду, пише Українська правда.

«Ми ухвалили рішення щодо ліквідації служб ДАІ в тому виді, у якому вони існують. Почалася реформа з міста Києва. Створюється патрульна поліція Києва, яка поглине функції старого інструмента, що зжив себе – ДАІ й патрульних служб», – розповів Аваков.

Також Аваков додав, що в січні було розпочато процедуру переформатування ДАІ. 33 тисячі людей подали заяви, з них 70% людей з вищою освітою.

«Ці люди пройшли 4 ступені відбору, тестів, і з 16 числа  стартує дуже інтенсивний курс підготовки й навчання. Улітку Київ побачить нову патрульну поліцію», – розповів Аваков.

За його словами, у квітні почнеться та ж процедура в Одесі, влітку – у Харкові, Дніпропетровську й Львові.

Аваков додав, що в п`ятницю на доручення уряду він підпише зі США договір про інвестування в ці реформи 26,9 млн. доларів, з них 10 млн підуть на антикорупційне бюро, решта на реформи МВС

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...