ОСТАННІ НОВИНИ

Сили АТО не будуть «оголювати передову» - штаб

|

Сили АТО провели чотири етапи відведення важкої зброї, але не будуть повністю “оголювати передову”, оскільки противник не виконує “мінські домовленості”.

Як пише Українська правда, про це на традиційному брифінгу в середу розповів речник АТО полковник Андрій Лисенко, відповідаючи на запитання журналістів.

За його словами, сили АТО провели чотири етапи відведення важкої зброї калібром більше100 міліметрівна відповідні ділянки під наглядом спостерігачів ОБСЄ та журналістів.

Лисенко зазначив, що бойовики, в свою чергу лише імітували відведення артилерії.

“Насправді техніка була просто дислокована на іншу ділянку лінії зіткнення. Наші розвідники фіксували відвід важких озброєнь, але вони відводилися не на відстань, яка була зазначена в “мінських домовленостях”, а трохи вглибину, щоб не було видно візуально їх місцезнаходження”, – сказав Лисенко.

“Повністю відводити озброєння ми не будемо, оскільки не маємо підтвердження, що те саме зробила ворогуюча сторона. Оголяти передній край, де залишилося важке піхотне озброєння, яким можна тимчасово зупинити наступ… було б неправильно”, – наголосив речник АТО.

Фото: ЛЬвівський портал

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...