ОСТАННІ НОВИНИ

Меценат передала військовим лікарям коштовний медичний апарат

|

Небайдужа жінка передала військовим лікарям дороговартісний медичний апарат – дефібрилятор HeartStart HS1 від Philips, призначений для надання екстреної допомоги при раптовій зупинці серця. Такий апарат вкрай необхідний у зоні проведення Антитерористичної операції, де життя кожного військового у випадку поранення балансує на межі смерті. Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі ГФ «Рабів до раю не пускають».

Як розповів керівник громадського формування Іван Спринський, подарований меценатом дефібрилятор незабаром буде переданий військовим лікарям з Окремої медичної роти імені Пирогова, які рятують життя бійців у зоні бойових дій.

«Цікавим є той факт, що цей дефібрилятор ми отримали до дня 8 Березня. Його нам передала дівчина з Києва на ім’я Соня, яка просила не розголошувати її прізвища. Так склалося, що замість того, аби отримувати подарунки на 8 Березня від чоловіків, вона сама зробила дороговартісний подарунок військовим медикам. Дякуємо Соні та всім жінкам за підтримку наших військових у зоні АТО. З такими жінками ми обов`язково переможемо!», – наголосив І.Спринський.

Фото: ГФ «Рабів до раю не пускають»

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...