ОСТАННІ НОВИНИ

У соцмережі «ВКонтакті» з`явився новий вірус

|

Експертами виявлений мобільний вірус-троян Podec, який поширюється в основному через соціальну мережу «ВКонтакте». Про це пишуть Економічні вісті

з посиланням на інформацію  «Лабораторії Касперського».

Шкідливу програму встановлюють на свої смартфони самі користувачі, охочі заощадити на покупці додатків в офіційних магазинах.

Експерти вже заявили про приблизно 600 заражених пристроїв в Україні та Казахстані, а також про 4000 – в Росії.

Вірус поширюється через спільноти зі зламаними додатками, які підтримують автори шкідливого коду. Він встановлюється разом зі зламаним додатком, після чого починає вимагати права адміністратора від імені тільки встановленої гри або програми. Вимоги не припиняються, поки користувач не видалить встановлений додаток або не погодиться надати необхідні права.

Після отримання дозволу троян починає підписувати власника телефону на платні сервіси. Особливість роботи новинки полягає в тому, що вона здатна розпізнавати цифро-літерний код CAPTCHA, введення якого потрібно для підтвердження своєї людської сутності користувача і оформлення передплати на платні послуги. Про передплату власники телефонів дізнаються тільки після перших повідомлень про зняття коштів з мобільного рахунку.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...