ОСТАННІ НОВИНИ

На вокзалі у Львові рятують первоцвіти (фото)

|

Сьогодні, 6 березня, на території вокзалу Львів-Головний проводилися заходи в рамках операції «Первоцвіт-2015» за участю правоохоронців лінійного відділу на станції Львів та працівників Державної екологічної інспекції у Львівській області. Мета проведених заходів – виявлення порушень порядку придбання чи збуту рослин занесених до Червоної книги України. Про це Львівському порталу повідомили у лінійному відділі на станції Львів.

На залізничному вокзалі станції Львів працівники міліції патрульної служби та блоку громадської безпеки лінвідділу виявили подружжя, жителів Тернопільської області. Вказані громадяни переносили декілька ящиків первоцвітів, занесених до Червоної книги України. У них правоохоронці вилучили майже 4000 тисячі квіток шафрану Гейфеля та 350 квіток підсніжника білосніжного.

 

«Як з’ясувалося, вилучені квіти подружжя придбало у невідомих їм осіб з метою подальшого перепродажу. Адже у переддень свята 8 березня на букети з цих квітів є чималий попит», – повідомив начальник сектору громадської безпеки лінійного відділу на станції Львів підполковник міліції Андрій Татарський.

Щодо вказаних осіб, працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області, склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення передбаченого частиною 2 статті 88-1 «Порушення порядку придбання чи збут об’єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зібрані матеріали передано на розгляд суду.

Як зазначив, начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області, головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Роман Дасюк, порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України, тягне за собою накладення штрафу від дев’яти до двадцяти чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об`єктів рослинного світу. Розмір компенсації за незаконне добування, знищення або пошкодження шафрану Гейфеля та підсніжника білосніжного становить 62 гривні за одну квітку.

До слова, спеціальне використання об’єктів рослинного та тваринного світу з Червоної книги України здійснюється лише у наукових і селекційних цілях, у тому числі для розмноження, розселення і розведення у штучно створених умовах, а також для відтворення популяцій. Використання, добування, збирання цих об’єктів з метою отримання прибутку забороняється.

Фото: лінійний відділ на станції Львів

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...