ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині запрацювала екстрена служба допомоги за телефоном «112»

|

У Львові відбулось урочисте підписання Меморандуму про впровадження на Львівщині служби екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112». В рамках підписання Меморандуму відбулась презентація роботи телефонної лінії «112», яка офіційно почала працювати від сьогодні – 5 березня. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

Документ власними підписами підкріпили голова Львівської обласної ради Петро Колодій, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, начальник ГУ ДСНС України у Львівській області Сергій Дмитровський, начальник ГУ МВСУ у Львівській області Дмитро Загарія, директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Богдан Чечотка, голова правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Зленко та директор Львівського обласного контактного центру Тарас Роп’яник.

 

Усі сторони, що підписали цей Меморандум, зобов’язались невідкладно та оперативно реагувати на всі виклики, які надходять з телефонного номера «112».

Система виклику допомоги за номером «112» – це перший в Україні тестовий проект екстреної служби допомоги за єдиним номером, який охоплює всю область і об`єднує чотири служби – швидку медичну допомогу, міліцію, аварійну газову та пожежно-рятувальну служби.

 

Також за телефоном «112» можна подати звернення в обласну або районні райдержадміністрації області з приводу житлово-комунальних об’єктів. Кожне звернення та виклик зніматиметься з контролю лише після підтвердження про виконання.

 

Важливо, що на час впровадження єдиного телефонного номеру екстреної служби «112» паралельно із ним на Львівщині продовжуватимуть працювати телефони 101, 102, 103 i 104.

 

Фото: прес-служба ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...