ОСТАННІ НОВИНИ

Інтернет в поміч. Львівські пані шукають, де подіти чоловіка взимку

|

Щотижня українські користувачі задають пошуку Яндекса понад півмільйона запитів зі словами «жіночий», «чоловічий», «для чоловіків» та «для жінок», у тому числі майже 14 тисяч таких і подібних запитань є зі Львова. Серед запитів трапляються доволі оригінальні: [червоний чоловічий костюм на весілля], [фетрові капелюхи для чоловіків і жінок], [яка користь абрикоса для жінок] тощо. Три чверті подібних питань надходить від жінок і лише чверть — від чоловіків. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі компанії Яндекс.

Найчастіше мешканки Львівщини зазначають стать у запитах про одяг, взуття та аксесуари, які шукають як для себе, так і для чоловіків: [жіночі ділові костюми інтернет магазин в Україні], [кеди жіночі білі], [заготовка на вишиванки чоловічі]. Другою темою серед жіночої аудиторії про «жіноче» на початку 2015 року стала пенсійна реформа, а запити про секс і стосунки посіли третє місце.

У запитах жінок про «чоловіче» на другому місці після одягу опинилися подарунки і привітання: [тост з 40 річчям для чоловіка], [плейкаст на день народження чоловікові]. На третьому — актуальна тема чоловічої зайнятості: [робота в Польщі для чоловіків на зиму], [робота для чоловіків у києві].

Серед чоловіків, які використовували у запитах гендерні уточнення, одяг також виявився найпопулярнішою темою щодо обох статей.

У запитах про «чоловіче» друге місце посіла тема краси і догляду. Головними їхніми показниками для чоловіків, судячи з таких запитів, є татуювання та зачіски: [рукав тату чоловічий], [наколки для чоловіків], [зачіска чоловічий топ-нот як зробити]. На третьому місці — секс: [секс-шоп для чоловіків], [стимулятор чоловічої сили].

Ще популярнішою тема сексу виявилася у запитах про жінок — тут вона на другому місці. Третю сходинку посідають запити про ювелірні вироби — схоже, багато чоловіків на початку року шукали в інтернеті подарунки до свята для своїх супутниць: [жіночі наручні годинники], [золотий ланцюжок жіночий], [жіночі сережки].

Також мешканці Львівщини питали про жінок і «жіноче» ось таке:

[магія як змусити чоловіка поважати жінку]

[в чем сила женщины]

[фільм для дівчини коли сумно]

[что было бы если бы миром правили женщины]

Ілюстрація www.psychologies 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...