ОСТАННІ НОВИНИ

Рада зробила День захисника України вихідним днем

|

Депутати Верховної Ради проголосували за президентський законопроект щодо встановлення святкового дня – Дня захисника України 14 жовтня. За це рішення проголосували 244 парламентарі, передає Радіо Свобода.

«Ухвалення зазначеного закону має важливе суспільно-політичне та морально-етичне значення, сприятиме піднесенню рівня самоідентифікації громадян України, зміцненню довіри й поваги до національного війська. Особливо важливу роль закон матиме для піднесення бойового духу воїнів та цивільних громадян, які на сьогодні служать справі захисту України», – йдеться у пояснювальній записці законопроекту.

Законопроект передбачає внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю і визначає 14 жовтня як державне свято і вихідний день.

Як відомо, минулого місяця президент України Петро Порошенко запропонував народним депутатам зробити святковим днем День захисника України 14 жовтня.

Порошенко 13 жовтня 2014 року підписав указ, відповідно до якого щороку 14 жовтня відзначатиметься День захисника України.

Водночас указ, що встановлює Днем захисника Вітчизни 23 лютого, визнали таким, що втратив чинність.

14 жовтня відзначається День українського козацтва, а також річниця створення УПА. Різні політичні сили та представники громадськості протягом кількох років виступали з вимогою проголосити цей день державним святом.

Фото: Радіо Свобода

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...