ОСТАННІ НОВИНИ

«Шевченко мобілізує» в прямому ефірі

|

Міністерство культури ініціює радіомарафон «Шевченко мобілізує», під час якого цілодобово читатимуть вірші Тараса Шевченка. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Мінкультури.

Радіомарафон стартує в день народження поета 9 березня. З 6:00 до 24:00 твори Шевченка читатимуть командири та бійці підрозділів Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби, МВС, які забезпечують виконання завдань з відновлення територіальної цілісності України в зоні проведення антитерористичної операції, діячі науки, культури, волонтери, представники громадськості, урядовці, політики.

Офіційним постером радіо марафону «Шевченко мобілізує» стало зображення Тараса Шевченка у сучасному військовому екіпіруванні учасника АТО. Автором зображення є художник Вадим Печуркін.

 

«Цей плакатний портрет Шевченка має мобілізуючий, пропагандистський характер, що відповідає меті радіо марафону – підтримати бойовий дух захисників України словами Шевченкових творів, консолідувати українців у боротьбі проти зовнішньої агресії», – прокоментував автор постеру.

Орієнтовна кількість учасників радіо марафону – 360 осіб; кожному з яких надається дві хвилини радіоефіру.

Також відомо, що радіомарафон записуватиметься Національною телекомпанією України, яка забезпечуватиме прямі включення в телеефір Першого національного каналу. 

Афіша організаторів заходу 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...