ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові вимагають скасувати концерт співачки «антимайдану»

|

Львівська міська організація Народного Руху України звернулась до керівника Львівської облдержадміністрації та керівника Львівської обласної філармонії з вимогою скасувати проведення концерту  Наталії Бучинської через те, що співачка свого часу підтримувала «антимайдан». Про це Львівському порталу повідомили у Львівській міській організації Народного Руху України.

Замість концерту у Львові рухівці пропонують співачці організувати гастролі на території окупованих Донецької та Луганської республік – «ДНР» та «ЛНР». Про це йдеться у відкритому зверненні ЛМО Руху, поширеному сьогодні, 3 березня.

Наводимо заяву повністю:

«Як стало відомо, 7 березня у Львівській обласній філармонії запланований концерт співачки Наталії Бучинської. У зв’язку з цим вважаємо за потрібно нагадати, що саме ця «співачка» була однією з небагатьох, хто в листопаді 2013 року погодився взяти участь у так званому «антимайдані».

Тоді злочинна влада Януковича зібрала з усієї України люмпенізований соціальний елемент для того, аби створити візуальну альтернативу акціям протесту українського народу, які відбувались в той час на Майдані. Саме там ця дійова особа розважала тітушок, стоячи на сцені з іншими «видатними» діячами партії регіонів.

Ми глибоко переконані, що ті, хто, спокусившись на чималу грошову винагороду, взяли участь у цьому заході, по-суті, зрадили свій народ. Відтак, вони не мають жодного морального права витупати перед сьогодні перед львівською громадою. Адже у Львові ніколи не толерували зрадників.

Як варіант компенсації за незароблені кошти на львівській аудиторії, пропонуємо так званій, співачці організувати гастролі на території окупованих Донецької та Луганської республік – «ДНР» та «ЛНР». Адже сьогодні саме там, виконуючи наказ Кремля грабують та вбивають мирних жителів минулорічні вдячні слухачі Бучинської – тодішні «тітушки», а нині – бойовики-сепаратисти.
Окрім цього, виступ  артистки, яка ще недавно підтримувала «антимайдан» та розважала «гопників» та садистів, які з таких концертів ішли вбивати мирних протестувальників на Майдані, уже викликає чимало обурень серед мешканців Львова. Відтак, проведення концерту в нашому місці з великою долею ймовірності може призвести до зростання соціальної напруги та спровокувати акції протесту з непередбачуваними наслідками.

Відтак, звертаємось до Вас з проханням скасувати концерт «співачки антимайдану» Наталії Бучинської, запланований на 7 березня цього року у Львівській обласній філармонії».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...