ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко зустрівся з Меркель у Києві

|

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Федеральним Канцлером ФРН Ангелою Меркель, яка перебуває у Києві з одноденним робочим візитом.
Про це Львівський портал повідомили у прес-службі глави держави.  

На початку зустрічі Порошенко назвав символічним той факт, що візит Федерального Канцлера відбувається у День Державного Прапора України та напередодні Дня незалежності. Він також відзначив, що зараз Україна єдина, як ніколи, та проходить «дуже трагічний тест» у своїй історії. Глава держави наголосив на тому, що, за останніми даними, рівень підтримки громадянами незалежності зараз навіть вищий, ніж у 1991 році, коли країна її здобула. Петро Порошенко назвав Ангелу Меркель “добрим другом та сильним адвокатом України” та відзначив, що за останні 2 місяці вони спілкувалися більше 20 разів, і це дуже допомогло Україні захистити свої інтереси.

Глава української держави висловив подяку народу Німеччини за підтримку народу України у його прагненні миру та демократії.

В свою чергу Ангела Меркель відзначила, що має намір в Києві обговорити питання підтримки Німеччиною України у складні для неї часи та “шлях до миру, яким ми маємо пройти”. 

Фото: УНІАН 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...