ОСТАННІ НОВИНИ

У Луганськ прорвалася російська бронетехніка

|

В оточений Луганськ прорвалось значне підкріплення для бойовиків, серед нього до 40 одиниць важкої бронетехніки з Росії. Про це у своєму Facebook повідомив координатор “Інформаційного спротиву” Дмитро Тимчук, передає кореспондент Львівського порталу.

“Підтверджується той факт, що у вівторок в Луганськ на підмогу місцевим бойовикам прорвалася колона військової техніки. Частина її прибула з Росії раніше, частина – увійшла на Донбас з території РФ у вівторок”, – написав він.

За даними “ІС”, “всього в околиці Луганська прорвалося кілька десятків одиниць техніки, з яких до 40 – важка бронетехніка”.

Частина цієї колони уже увійшла в місто.

“Яким чином колона техніки змогла прорватися через лінію оточення, враховуючи, що Луганськ заблокований кільцем блок-постів і опорних пунктів сил АТО, – ми на цей момент сказати не можемо”, – резюмував активіст.

Як пише УП, наявність колони російської техніки та бійців підтвердив в ефірі “Громадського телебачення” і командувач АТО в Луганські області Ігор Воронченко.

“3 дні тому колону ЗС Росії зайшла на територію України. Це 1200 осіб, ймовірно, військовослужбовці РФ, 150 одиниць бронетехніки – в тому числі танки та “Гради”, – сказав він.

Як відомо, в РНБО заявляли, що Луганськ повністю оточений і заблокований силами АТО.

Фото: ua.euronews.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...