ОСТАННІ НОВИНИ

Аваков вважає, що «Правий сектор» підіграє московській пропаганді

|

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відповів на заяву Праового сектора, щодо відставки першого заступника міністра внутрішніх справ Володимира Євдокімова.

Про це Аваков заявив у “Фейсбуці”, передає espreso.tv.

“Почалося … черговий інформаційний потік, від призабутого правого сектора – на цей раз придумали “ультиматум Президенту”. Виборами запахло.. Та й увагу треба переключити .. А може Ярошу все ж відповісти за ті 32 людини, що по тупості його командування безтурботно в`їхали на пост під Донецьком і були вбиті і взяті в полон? Може вистачить будувати міфічну легенду на крові і горі? Може скаже нарешті, де ці міфічні “наші частини з фронту” і якою логікою і планом служать на війні? Може хоча б скаже, де ці частини, які ніхто толком не бачив, окрім як на фото і відео? Що б хоча б їх іноді бачили не військові штабісти, а реальні бойові командири реальних батальйонів? Може досить грати в робін гудів – тупо підставляючи ,які вірять вам, Ярош, реальним патріотам на догоду вашій патріотичному снобізму?!”, – написав міністр.

Аваков натякнув, що ПС наразі є “нелегальні збройні формування – без правил і засад, без законів і порядку”.

Також він додав, що членів ПС, які їхали у Львів зі зброєю законно затримали.

“І два слова про “сваволю ментів” – кілька днів тому, на в`їзді до Львова було затримано групу осіб без документів. Вони представилася “правим сектором з фронту”.. У багажнику двох автомобілів було три гранатомети, п`ять автоматів, пістолети, гвинтівки , гранати ф1..всього 24 найменування зброї та боєприпасів. Всі без документів і не легального … Нехай ввозять? !! Нехай стріляють потім з гранатомета по меру Львова Садовому, як було вже пару тижнів тому? Цього бажає громадськість і країна? Такий порядок хоче Ярош в країні? Тоді й справді йому потрібно атакувати міністра МВС. Тому, що я таке не припускаю…”, – написав Аваков.

“Із небуття, “схрону”, “патріотичного підпілля” спливає ПС – вкидає чергову заяву або вчинок – підігруючи московській пропаганді, лякаючи своїми тупими вчинками людей на сході.. Воленс-неволенс змушений запитати: на кого працюєте Ярош? Або просто не дружите з головою? … І не треба мені розповідати про Грушевського та Інститутську – я там був, був весь час – і знаю правду про реальних  героїв.

Щодо “вимоги” ПС звільнити першого зама міністра Євдокимова. Знову піар? Дізналися, що документ на відставку Євдокимова відправлений два тижні тому в Кабмін на рішення і голосування і почали піариться? Фіґлярство, не позиція – а поза ..”, – додав він.

Нагадаємо, вчора Правий сектор виступив із вимогою відставки першого заступника міністра внутрішніх справ Володимира Євдокімова.

“Зважаючи на брудні інсинуації, і намагання вбити клин між Верховним головнокомандувачем і Добровольчим українським корпусом “Правий сектор”, офіційно заявляю, що об`єктом нашого Звернення є наскрізь прогнила система МВС і один із сепаратистських приспішників – Євдокімов”, – написав у“Фейсбуці” Дмитро Ярош.

               

 

Фото: intvua.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...