ОСТАННІ НОВИНИ

Війська ОК «Північ» затримали «найманця»

|

Військовослужбовці однієї з військових частин, що підпорядкована оперативному командуванню «Північ», під час виконання бойового завдання затримали підозрілу особу, яка ховалася в кукурудзяному полі обабіч дороги, що веде до Луганська. Про це Львівському порталу повідомив начальник прес-центру управління ОК «Північ» підполковник Анатолій Прошин.

Провівши слідчі дії, у затриманої особи було вилучено декілька мобільних телефонів та майже 20 тисяч гривень.

А ще згодом цей запроданець зізнався, що пройшов спеціальну підготовку в таборах терористів, які розташовувалися в Луганській області, під керівництвом закордонних інструкторів. Та був засланий на територію підконтрольну військам АТО, з метою наводити та коректувати вогонь ствольної та реактивної артилерії.

За кожну виконану чорну справу він отримував від своїх хазяїв певну грошову винагороду. Потрібно бачити обличчя офіцерів, солдатів, у яких нещодавно загинули, чи були поранені під час обстрілів підлеглі, друзі, відчути їх почуття, настрій. Біль та ненависть, а ще розгубленість, як же так продати все святе, що є у людини за кілька тисяч гривень. 

Фото: МОУ
прес-центр управління ОК «Північ»
 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...