ОСТАННІ НОВИНИ

Тили терористів спорожніли

|

Джерело наближене до бандита з позивним «Чечен» повідомило, що в тилах ополченців – порожньо. Мобілізаційні ресурси бандитів повністю вичерпані, терористи втратили підтримку простих людей. Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі АТО.

До місць розташувань повернулись передові загони 95-ї високомобільної бригади, які напередодні здійснили блискавичний рейд протяжністю у 470 кілометрів. З них тилами супротивника – 170 кілометрів. «Під час рейду українським солдатам вдалося знищити три козачі блокпости і велику кількість живої сили терористів та техніки, за допомогою якої вони пересувались», – йдеться у повідомленні.

Разом з тим бойовики все ще продовжують обстрілювати блокпости та позиції сил АТО в тому числі з території Російської Федерації. Терористи намагаються організувати опір силам АТО. «У свою чергу наші бійці мають на меті відрізати угруповання бойовиків від основного транспортного сполучення з Російською Федерацією та остаточно оточити місто Луганськ», – сказано у повідомленні прес-центру.

Тривають обстріли українських блокпостів та вогневих позицій. Так за минулу ніч під вогонь потрапили вогневі позиції неподалік населених пунктів Успенка, Андріївка. Чотири рази обстріляли позиції сил АТО поблизу населеного пункту Вергунівський Розʼїзд.

Не припиняються провокації та обстріли з застосуванням артилерії і БМ 21 «Град» з боку Російської Федерації. Так були обстріляні позиції сил АТО неподалік населених пунктів Ільїнка, Семенівське, Степанівка. Тричі було обстріляно позиції піхотинців, які закріпились та утримують висоту Саур Могила.

 Фото: ua.korrespondent.net

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...