«Карпати» на «Україні» поступились донецькому «Металургу»

|

У другому турі чемпіонату України з футболу львівські «Карпати» на своєму полі приймали донецький “Металург”. Підопічні Ігоря Йовічевіча у другому таймі виглядали активніше, але перемогти команду з Донецька так і не змогли. Про це інформує кореспондент Львівського порталу.

Перший тайм пройшов за повної переваги «Металурга». У гол вона була втілена на 19-й хвилині. Олександрі зліва навісив на дальню штангу, де Лазич головою відправив м`яч у ворота. У кінцівці тайму донеччани могли відзначитьсь вдруге. Після удару Чечера м`яч влучив у поперечину, але так і не зрозуміло куди відскочив – за лінію воріт чи в поле. Суддя не зарахував взяття воріт. Після перерви більше атакували львів`яни, але зіграти вдома хоча б унічию не змогли.

У іншому матчі неділі, ще один донецький клуб «Олімпік», з рахунком 1:0, сенсаційно обіграв луганську «Зорю».