ОСТАННІ НОВИНИ

У понеділок буде частково обмежено рух транспорту на вул. Кульпарківській

|

Тривають підготовчі роботи з реконструкції перехрестя вул. Кульпарківська-Наукова. Відтак, від понеділка буде частково обмежено рух транспорту на цій ділянці для проведення ремонтних робіт. Зокрема, лівий поворот з вул. Кульпарківської на Наукову буде заборонено, а рух у напрямку виїзду з міста буде ускладнений. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Від сьогодні протягом двох днів встановлюються відповідні дорожні знаки про проведення ремонтних робіт на перехресті вул. Кульпарківська-Наукова. Також працівники «Львівводоканалу» роблять відмітки у місцях подальшої заміни мереж.

З понеділка рух транспорту по вул. Кульпарківській буде частково обмеженим», – розповіла голова Залізничної РА Ірина Гримак.

 

Як пояснили в управлінні інженерного господарства ЛМР, лівий поворот з вул. Кульпарківської на Наукову, якщо рухатися від кільця, буде заборонено. На вул. Наукову слід заїжджати через вул. В. Великого-Симоненка. Рух для виїзду за місто та в’їзду у місто по вул. Кульпарківській буде ускладнений через завуження проїзних смуг з двох до одної в обох напрямках.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...