ОСТАННІ НОВИНИ

Більше мільйона гривень зібрано на потреби військових у львівському гарнізонному храмі

|

Понад мільйон гривень, 22 786 євро та 5 897 доларів США пожертвували благодійники станом на кінець червня українським військовим. Про це повідомив настоятель львівського гарнізонного храму святих Петра і Павла, о. Степан Сус, інформує  Львівський портал відділ зв`язків з громадськістю Львівського обласного військового комісаріату.

 «За ці кошти у період від 16 травня по 27 червня було придбано для військовослужбовців 330 бронежилетів 3-го класу, 583 бронежилети 5-го класу, 1499 кевларові шоломи (каски), 1200 шапок під каски, 1323 спальні мішки, 3 польові медичні набори, 500 касок металевих, 12 бронежилетів 2-й класу, та 300 нош для поранених», – зазначив він.

Придбані речі були передані відповідним чином для формувань Збройних сил України, Національної Гвардії України та Державної Прикордонної Служби України.

 Тепер під опікою церкви буде і Львівський батальйон територіальної оборони. Він завершив усі необхідні навчання та перебуває у повній бойовій готовності. Але для індивідуального захисту солдатів вкрай бракує бронежилетів та кевларових шоломів. За бюрократичних процедур за попередніми підрахунками їх закупівля відбудеться не раніше вересня місяця. А в умовах особливого періоду кожен день на рахунку. Саме тому військовослужбовці звернулися до капеланів гарнізонного храму за підтримкою. Адже саме вони можуть в найкоротші терміни закупити необхідні речі.

 

Усі бажаючі можуть допомогти військовим у храмі Свв. Апп. Петра і Павла за адресою: м. Львів, вул. Театральна 11

 

Або переказати гроші за наступними реквізитами:

 

Місія «Центр Військового Капеланства» Української Греко-Католицької Церкви 

ЗАТ КБ «ПриватБанк»

МФО: 325321

ЗКПО: 35775549

р/р 26000053806795

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...