ОСТАННІ НОВИНИ

Росія лякає світ «українським нацизмом»

|

Голова Державної думи Росії Сергій Наришкін заявив у суботу на сесії Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співпраці в Європі, що в Україні є «страшні ознаки нацизму, що піднімає голову», передає Радіо Свобода.

Він, як і раніше інші російські діячі, знову згадував про «Правий сектор» і партію «Свобода», порівнюючи їх із «профашистськими угрупованнями», а провідника ОУН Степана Бандеру називав «поплічником Гітлера».

Виступаючи на сесії, що відбувається у столиці Азербайджану Баку, спікер нижньої палати російського парламенту також звинуватив Парламентську асамблею Ради Європи в тому, що вона, позбавивши російську делегацію права слова через анексію Росією українського Криму, тим самим могла «підштовхнути декого в Києві до початку каральної військової операції», як у Москві називають дії українських військ проти проросійських сепаратистів у частинах Донецької й Луганської областей.

Наришкін повторив заклик створити на базі Парламентської асамблеї ОБСЄ міжнародну контактну групу щодо України і виступив різко проти проекту резолюції ПА ОБСЄ «Очевидне, грубе і невиправлене порушення Хельсінкських принципів Російською Федерацією». Цей документ, як і загалом становище в Україні, мають розглянути на сесії 1 липня.

Фото: www.radiosvoboda.org

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...