ОСТАННІ НОВИНИ

Суд відібрав 18 гектарів лісу в родини Арбузова

|

За позовом прокуратури Київської області через суд повернуто у державне користування 18 га лісу, котрі були незаконно передані родині колишнього віце-прем`єр-міністра України Сергія Арбузова. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Дана лісова ділянка  знаходиться у селі Дмитрівка Києво-Святошинського району і мала використовуватися для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей.

Однак, як встановлено прокурорською перевіркою, недобросовісні користувачі лісу використовували його з порушенням вимог законодавства.

Зокрема, без дозволу органів лісового господарства звели на ділянці капітальні споруди, що призвело до пошкодження лісових насаджень і нанесення, тим самим, шкоди навколишньому природному середовищу.

Києво-Святошинським райсудом підтримано позицію прокуратури області та задоволено позов про розірвання договору про довгострокове користування лісовою ділянкою і повернення її в користування Державного підприємства «Київське лісове господарство».

 Фото: uk.wikipedia

 

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...