ОСТАННІ НОВИНИ

Частину гранітних півкуль на проспекті Свободи замінять на стовпці

|

За інформацією Галицької районної адміністрації, на проспекті Свободи демонтують ті гранітні півкулі, що розміщені впоперек тротуару на пішохідних переходах. Їх замінять стовпцями, висотою 1,3 м. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради. 

Як розповів заступник голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля, у ливарного заводу замовлено 100 стовпців. Півкулі будуть замінені, як тільки стовпці виготовлять та доставлять до Львова.

За словами Андрія Зозулі, демонтовані півкулі використовуватимуть за потреби в інших місцях. «Так само, як будуть використовуватися демонтовані з пішохідної зони бетонні вази для клумб. Деякі з них, як, до прикладу, на пл.Ринок, на вул.Галицькій, після введення регламентованого заїзду у пішохідну зону стали не потрібними», – сказав він.

Також у Львові продовжують встановлювати металеві та чавунні стовпці для унеможливлення паркування автомобілів на тротуарах.  Зокрема, встановлено вже біля театру ім.Заньковецької, на вул.Лепкого, на вул.Винниченка, закінчують встановлювати на вул.Університетській.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...