ОСТАННІ НОВИНИ

20 львівських пенсіонерів відсвяткували спільне «золоте весілля» (фото)

|

У середу, 25 червня, 20 подружніх пар з львівського терцентру відсвяткували спільне «золоте весілля». Радість пенсіонерів розділило близько сотні гостей літнього віку. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Відзначити 50-річчя подружнього життя погодилося близько десятка подружніх пар. У наш час мало хто переживає такий довгий час спільного життя. Тому можна сміливо говорити, що чоловік і жінка, що перейшли рубіж у півстоліття спільного життя, розуміють один одного на новому духовному рівні взаєморозуміння», – розповів директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський.

 

Нагадаємо, що в січні 2014 року двоє підопічних Львівського міського територіального центру, які відвідували центри дозвілля для літніх, де й познайомились, прийняли Таїнство шлюбу й створили власну сім’ю.

«Ми намагаємось організовувати нашим підопічним хороший настрій та приємні спогади прожитих моментів. Власне, ми вдячні дирекції закладу за надану можливість створити для дідусів і бабусь миті радості й відновити спогади молодості», – зазначила керівник відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського терцентру Юлія Рудакевич.

 

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

Фото: ЛМР 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...