ОСТАННІ НОВИНИ

У Бориславі шукають зловмисника, який хотів накрасти нафти

|

25 червня о 17.00 до чергового Бориславської міської ради надійшла інформація, що о 13.30 по вул. С.Бендери б/н, виявлено витік нафти з законсервованої свердловини. Оператором, який здійснював обхід і виявив витік, він був припинений. Причина витоку: несанкціоноване зняття невідомими засувки обв’язки гирла свердловини. Про це Львівському порталу повідомили у у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

О 16.00 ремонтною бригадою НГВУ «Бориславнафтогаз» місце витоку було локалізоване, а саме:

навколо місця витоку нафти зроблений земляний насип;

вздовж берегу р. Тисмениця біля місця витоку були встановлені бони для забору нафти.

Інспектором державної екологічної інспекції у Львівській області було обстежено місце витоку нафти, взяті проби води та ґрунту. В результаті зовнішнього огляду загрози населенню та навколишньому середовищу не виявлено. Остаточний висновок буде зроблено після отримання результатів аналізу взятих проб.

На місці події працювали 6 од. техніки та 14 чоловік: Бориславська міська рада – 1 од. техніки, 2 чол., НГВУ «Бориславнафтогаз» – 2 од. техніки 6 чол., Бориславський МВ ГУ ДСНСУ у Львівській області – 1 од. техніки, 2 чол.,  Бориславський МВ УМВСУ у Львівській області –1 од. техніки, 3чол., Львівська обласна екологічна прокуратура 1 од. техніки, 1 чол.

Роботи по усуненню наслідків витоку нафти будуть продовжені 26 червня.

Проводяться слідчо-оперативні заходи з метою встановлення особи, яка здійснила несанкціоноване зняття засувки обв’язки гирла свердловини.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...