ОСТАННІ НОВИНИ

На кордоні з Росією таки може з’явитися стіна - Кабмін

|

Уряд України на сьогоднішньому засіданні прийняв рішення про необхідність інженерно-технічного обладнання кордону між Україною та Росією. Про це повідомив журналістам міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак, пише Gazeta.ua.

«Ми прийняли відповідні рішення щодо інженерного устаткування державного кордону. На жаль, ця частина засідання кабінету міністрів була закритою. Єдине, про що я хотів би проінформувати, – це про те, що прийнято рішення щодо конкретних кроків покращення та забезпечення безпеки українського державного кордону на ділянці між Україною і Російською Федерацією»,- сказав О.Семерак.

Рада національної безпеки і оборони України від 16 червня прийняла рішення провести демаркацію усього кордону з Росією. Як заявив секретар РНБО Андрій Парубій, йдеться про будівництво необхідних споруд та демаркацію не тільки на ділянках, де йдуть бойові дії, а по всій протяжності кордону.

Крім того, Державна прикордонна служба України створює у своєму складі снайперські підрозділи для охорони державних рубежів, повідомив А.Парубій.

Нагадаємо,що раніше мільярдер, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігор Коломойський запропонував президенту України побудувати укріплювальні загородження на кордоні України та Росії. Проект загородження передбачає установку суцільного металевого паркану з високоміцної сталі з колючим дротом. Підходи до загородження повинні перегороджувати ровами і колючим дротом як з російського, так і з українського боку.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...