ОСТАННІ НОВИНИ

Через ремонти низка будинків залишилась без гарячого водопостачання

|

Як повідомляють у ЛМКП «Львівтеплоенерго», у зв’язку з підготовкою до нового опалювального сезону, на об’єктах теплопостачання проводяться планові ремонтні роботи. Через ремонтні роботи на теплових мережах призупинено подачу гарячої води до 19 будинків. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Через заміну теплової мережі між ж/б Лисиницька, 5 і 11 призупинено подачу гарячої води до 9 будинків на вул. Лисиницька,2,4,5а,6,9,11,11а,13, Пасічна,89. Роботи триватимуть до 27 червня 2014р.;

через заміну теплової мережі до 27 червня призупинено гаряче водопостачання до 2 будинків на вул. Липова Алея, 1,11;

через заміну теплової мережвгаряче водопостачання призупинено до 8 будинків на вул. Хвильового, 2, 4, 12, 14, Паньківського, 6, Тичини, 11, 13, 15. Подачу гарячої води буде відновлено сьогодні, 25 червня.

«Зараз «Львівтеплоенерго» готує до зимового періоду усі джерела теплопостачання. У кожному районі, який ми обслуговуємо, проводяться планові ремонтні роботи. У зв’язку з ремонтними роботами, іноді, на певний час доводиться призупиняти подачу гарячої води до кількох будинків. Сподіваємося на розуміння наших споживачів, адже від цього залежить якісна підготовка до опалювального сезону», – розповів головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт. 
Фото: прес-служба ЛМР 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...