ОСТАННІ НОВИНИ

Триває набір добровольців до батальйону «Львів»

|

Головне управління МВС України у Львівській області з 18 квітня проводить набір кандидатів на службу у новостворений батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Львів». Про це Львівському порталу повідомили у ВГЗ УМВС у Львівській області.

Кандидати повинні відповідати вимогам: – призовники визнані придатними до проходження військової служби; – вік від 20 до 35 років; – придатні до військової служби; – наявне звання від рядового до старшого прапорщика запасу включно; – відсутність судимості.

На службу також приймають пенсіонерів органів внутрішніх справ (звільнені зі служби із званням молодшого начальницького складу), які отримують пенсійне забезпечення та у разі їх прийняття на службу нарахування та виплата пенсії зберігається.

Для оформлення необхідних документів та отримання додаткової інформації щодо умов прийому на службу звертатись за адресою: м. Львів, пл. Генерала Григоренка, 3, кабінет №85, або за телефоном 095-6624322. Окрім того, громадяни можуть звернутися в міськрайоргани міліції за місцем проживання. Заробітна плата від 4200 гривень.

Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» створено з метою забезпечення захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...