ОСТАННІ НОВИНИ

З Львівського бронетанкового заводу вкрали 1 мільйон гривень

|

Прокуратура Західного регіону розпочала кримінальні провадження щодо службових осіб ДП «Львівський бронетанковий завод». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

Зокрема, прокуратура Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері розпочала кримінальні провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, стосовно службових осіб Державного підприємства «Львівський бронетанковий завод», які у вересні 2013 року заволоділи грошима підприємства на суму майже 1 млн. грн. З метою приховування злочинних дій службовці підробили документи щодо ремонту танків Т-72Б. 

Як повідомив старший прокурор з питань нагляду за додержанням законів в оборонно-промисловому комплексі прокуратури Західного регіону Олег Палига, два провадження об’єднані в одне, яке скероване для здійснення досудового розслідування слідчими спеціальної міліції слідчого управління ГУ МВС України у Львівській області. 
Процесуальне керівництво здійснює Львівська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України.

Фото: PHL 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...