ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні назвали найвизначніших вітчизняних письменників

|

Журнал «Forbes» опублікував рейтинг українських письменників, які мають найбільший вплив на сучасну літературу країни. Список найкращих був складений на основі оцінок фахівців культурної сфери, а критеріями стали письменницька майстерність, рівень визнання серед колег, суспільна активність та вагомість літературного внеску для української культури.

Найвизначнішим письменником України назвали Сергія Жадана. У трійку кращих увійшли Юрій Андрухович та Тарас Прохасько. Наступні позиції дісталися Оксані Забужко, Андрію Куркову, Олександру Кабанову, Юркові Іздрику, Борису Херсонському. А десятку кращих закрили Андрій Бондар та Маріанна Кіяновська.

Також у боротьбі за першість брали участь такі письменники як: Василь Герасим`юк, Олег Лишега, Таня Малярчук, Марія Матіос, Валерій Шевчук, Ліна Костенко, Лесь Подерв`янський, Юрій Винничук та  Ірена Карпа.

Рейтинг найвизначніших письменників визначали Андрій Бондар (письменник та літературознавець), Віра Балдинюк (журналіст та критик), Наталія Бельченко  (поет та критик), Маріанна Кіяновська (письменник та критик),  Олександр Бойченко (літературознавець, критик та публіцист). Також місця експертів дісталися Андрію Дрозду (літературознавець та критик), Тетяні Кохановській (журналіст, критик), Ірині Славінській (поет та критик), Олегу Коцареву (поет та критик), Світлані Пиркало (літерарний організатор та письменник).

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...