ОСТАННІ НОВИНИ

Батальйон «Айдар» передумали розформовувати

|

Президент Петро Порошенко взяв під контроль ситуацію зі спробою розформувати батальйон «Айдар». Про це заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони Андрій Парубій в ефірі «Свободи слова» на ICTV, пише Українська правда.

«Дії батальйону є не лише адекватними, а й героїчними. І я впевнений, що те непорозуміння, яке відбулося з витоком інформації про якийсь наказ (щодо розформування батальйону) є швидше результатом бюрократії, аніж політичної дії», – сказав А. Парубій.

«Президент України Петро Порошенко особисто взяв під контроль ситуацію. Він призупинив будь-які дії і накази стосовно 24 батальйону територіальної оборони, і я впевнений, що Порошенко відслідкує всю ситуацію і зможе прийняти правильне адекватне рішення стосовно батальйону «Айдар», – додав він.

Водночас заступник міністра оборони Ігор Кабаненко заявив, що «Айдар» існуватиме і надалі.

«Такі пропозиції або такі наміри, які стосувалися можливості розформування батальйону, скасовані. Сьогодні прийнято рішення міністром оборони… І батальйон буде існувати і продовжувати виконання своїх завдань саме в тих рамках і в тих параметрах, які визначені законодавством: є стаття 18 закону про оборону, там розписані всі завдання територіальної оборони», – сказав він. 

Як відомо, Мельничук заявив про спроби розформування батальйону.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...