ОСТАННІ НОВИНИ

Після перемир’я вступить в силу план «Б»: терористів доведеться знищити

|

Якщо мирний план президента Петра Порошенка не вдасться реалізувати, то доведеться застосовувати план “Б” – знищення терористів. Про це сказав радник президента Юрій Луценко у тижневій підсумковій програмі на телеканалі “Україна”, передає “Третя республіка“.

Деталі плану “Б”, який доведеться застосовувати після закінчення перемир’я, на думку політика, зараз ніхто не хоче озвучувати, бо йде дипломатична робота.

“Для всіх очевидно, що план “А” – це простягнута з миром рука до переважаючої більшості мешканців Донецької та Луганської областей, які прагнуть спокійного життя, праці і повернення мирних радощів буття в межах єдиної України”, – сказав Луценко.

“План “Б” стосується бойовиків, які не дослухаються до голосу розуму і продовжуватимуть, захопивши заручниками мільйони українців, військові дії проти нашої держави”, – додав він.

У такому випадку, на переконання радника Порошенка, “доведеться знищувати тих, хто зсередини знищує українську державу”.

Луценко зазначив, що на Донбасі є кілька груп озброєних угруповань, які мають різну мотивацію.

“Насамперед – російські диверсанти. Вони гарно підготовлені, пройшли не через один військовий конфлікт і саме вони організовували захоплення приміщень влади, райвідділів міліції та СБУ, військових частин. Це вони планують і розставляють блокпости сепаратистів”, – розповів він.

“Друга група – це так звані “казаки” генерала Казіцина, яких з усієї Росії набирають воювати за гроші. Третя група – місцевий криміналітет, який зробив зброю засобом власного збагачення”, – додав він.

Луценко вважає, що “за умови, що дві перші групи покинуть територію України, спокій на Сході вдасться відновити швидко і відносно малими зусиллями”.

Фото: Олександр Проценко

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...