ОСТАННІ НОВИНИ

Росія почала масову дислокацію військ

|

Російська Федерація повідомила країни-партнери по Організації безпеки і співробітництва в Європі про проведення раптової комплексної перевірки військ Центрального військового округу, а також командувань Повітряно-десантних військ і Військово-транспортної авіації. Про це повідомили в Управлінні прес-служби і інформації Міноборони, – передає УП, посилаючись на Інтерфакс.

“Метою проведеної під керівництвом Генерального штабу ЗС РФ раптової перевірки є оцінка здатності військ до дій при вирішенні кризових ситуацій, що становлять загрозу військовій безпеці країни, у тому числі антитерористичного характеру”, – підкреслили в Управлінні.

У Міноборони РФ також зазначили, що війська вже приступили до великомасштабної передислокації допризначених районів, – передає ИТАР-ТАСС.

Танкові і зенітні ракетні з`єднання ЦВО завершують вантаження на залізничні платформи і найближчим часом попрямують в райони призначення.

Низка з`єднань і військових частин округу приступили до здійснення маршів своїм ходом на полігони Юргінскій, Чебаркульський і Тоцкоє.

Підрозділи Іванівського повітряно-десантного, Ульяновського десантно-штурмового з`єднань та окремого полку зв`язку Повітряно-десантних військ, оперативно висунулися на аеродроми і перебувають у готовності до перекидання та десантування до призначених районів.

“У перекидання військ задіяно понад 40 літаків Ан-124 “Руслан”, Іл-76, Ан-22, Ан-26 Військово-транспортної авіації з Тверської, Псковської, Таганрозької і Оренбурзької авіаційних баз ВТА, які тільки сьогодні здійснять понад 50 вильотів літаків для оперативної доставки особового складу та військової техніки в райони призначення “, – повідомили в Міноборони.

“Основним завданням першого етапу перевірки бойової готовності є оцінка дій командирів і штабів при приведенні у вищі ступені бойової готовності і висунення в райони зосередження”, – пояснили у військовому відомстві.

Як відомо, за розпорядженням президента Росії Володимира Путіна, з 21 червня 2014 проводиться раптова комплексна перевірка бойової готовності військ Центрального військового округу.

У рамках перевірки будуть проведені навчання з 2-й і 41-й загальновійськовими арміями Центрального військового округу і з`єднаннями Повітряно-десантних військ на полігонах в Самарській, Кемеровської і Челябінської областей.

До перевірки залучається близько 65 тис. військовослужбовців усіх видів і родів військ Збройних Сил та органів військового управління, задіяно більше 180 літаків, близько 60 вертольотів, понад 5,5 тис. одиниць озброєння і військової техніки.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...