ОСТАННІ НОВИНИ

Французькі лікарі приїхали в зону АТО, аби безкоштовно лікувати українських військових

|

Бригада французьких лікарів упродовж найближчих двох днів буде консультувати українських військовослужбовців, які зазнали поранень у боях із терористами на сході України. Пише ТСН

Напередодні медики працювали в шпиталі СБУ, йдеться в сюжеті програми “Спецкор” на 2+2. Поради закордонних фахівців можуть бути надзвичайно корисними, бо ж майже вся бригада має чималий досвід роботи в “гарячих точках” планети та при ліквідації наслідків катастроф. У разі потреби французькі лікарі спільно з українськими колегами готові навіть оперувати поранених.

У п`ятницю медики оглядали командира “Альфи” Геннадія Кузнєцова. Він – перший поранений в АТО. Внаслідок зради терористи дізналися про пересування групи українських силовиків і підготували засідку. Один із його підлеглих загинув, у самого командира роздроблене стегно. “Перша операція була в Алчевську, потім мене транспортували до Києва”, – пригадує поранений. У столиці провели ще сім операцій. Головне – полковнику врятували ногу. Її досі складають по шматках.

Українські та французькі хірурги переконані, що бійця можна повернути до активного життя, але треба готуватися до наступної операції. Вона має остаточно зафіксувати уламки кісток та відкрити шлях до повної віднови функцій нижньої кінцівки. Сам командир “Альфи” після відновлення збирається повернутися на передову.

Медики з-за кордону вивчають можливість операції спільно з вітчизняними колегами. У французькій бригаді висококласні анестезіологи та ортопеди, що саме спеціалізуються на балістичних пораненнях. Бійці у спілкуванні з європейськими лікарями не приховують, що на сході України йде справжня війна з професійно підготовленими російськими найманцями. Тому так багато поранених, тому такі важкі травми.

Зі слів самих лікарів, дуже багато французів готові їхати в Україну на допомогу абсолютно безкоштовно.

Раніше повідомлялося, що терористи навмисно роблять з українських військових калік.

Фото: PHL 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...