ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні у Львові виявили три артилерійські снаряди часів ІІ світової війни

|

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, сьогодні на території міста, зокрема у Галицькому і Сихівському районах, було виявлено 3 артилерійські снаряди часів ІІ світової війни.  Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Сьогодні, 18 червня 2014 року, об 11.18 год. на тел. 101 поступила інформація про те, що на вул. Під Дубом, 7 під час проведення будівельних робіт торгового комплексу «Форум Львів» на території будмайданчику виявлено предмет, ззовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

Також сьогодні о 12.00 год. на тел. 101 поступила інформація про те, що на вул. Кос-Анатольського, 16 під час проведення робіт по ремонту тепломережі працівниками ЛМКП «Львівтеплоенерго» виявлено 2 артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни калібру 75-мм та 125-мм. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

Тому місто нагадує правила поводження з вибухонебезпечними предметами та закликає їх дотримуватись.
 

Правила техніки безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів:

У разі виявлення боєприпасів або предметів, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно:

зберігати спокій;

негайно припинити всі роботи в районі виявлення вибухонебезпечних предметів (ВНП);

за можливістю попередити про підозрілий предмет осіб, які знаходяться поруч;

позначити місце перебування предмета, а по можливості огородити його (для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали: дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки матерії тощо);

негайно повідомити про знахідку чергові служби МНС та МВС за номерами 101,102 (повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження ВНП);

не палити, не користуватись запальничками, іншими джерелами відкритого вогню та предметами, що можуть його утворювати;

не торкатись підозрілого предмету;

у жодному разі не намагатися переміщувати вибуховий пристрій (підозрілий предмет) або змінювати його положення;

очікувати на безпечній відстані від місця знаходження ВНП або предмета, схожого на нього, представників органів місцевої влади, МНС, МВС, при цьому здійснюючи заходи щодо недопущення до небезпечної зони сторонніх людей.

 

Категорично забороняється:

палити та використовувати відкритий вогонь поблизу місця знаходження ВНП або предмета, схожого на нього;

піднімати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, кидати, ударяти і розбирати будь-які ВНП;

приносити в місця перебування людей предмети, що схожі на вибухонебезпечні.

Слід пам`ятати: у будь-якому разі, при виявленні ВНП або предметів підозрілого характеру, лише безумовне виконання заходів безпеки є гарантією того, що не станеться загибелі чи каліцтва людей.

Фото: прес-служба ДСНС

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...