ОСТАННІ НОВИНИ

Підприємцям «Санта-Барбари» пообіцяли підшукати іншу ділянку для перенесення ринку

|

Підприємцям ринку «Санта-Барбара», які сьогодні пікетували Львівську міську раду, запропонують інші ділянки для перенесення ринку. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як зазначив перший заступник міського голова Львова Олег Синютка, на сесію ЛМР питання ринку завтра не виноситимуть.

«Сьогодні люди прийшли з претензіями стосовно перенесення ринку «Санта-Барбара». Мова йде про виділення земельної ділянки та про перенесення цього ринку на вул. Антонича, 8А. Це питання пройшло депутатські комісії, підготовлена ухвала, яка б завтра мала бути винесена на розгляд сесії міської ради. Але люди проти цього, то ж дійшли згоди, що буде створена робоча група, куди увійдуть представники ринку. Сьогодні о 17:00 год. буде виїзд на місце першого заступника міського голови, спільно з людьми дане питання буде розглядатись. Працівники ринку говорять про те, що вони земельної ділянки на вул. Антонича, 8А не хочуть. Хочуть інший варіант, зокрема на вул. Скрипника біля поліклініки. Виїдемо на місце, подивимось наскільки можливим є виділення цієї земельної ділянки», – розповіла голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк.

Водночас повна повідомила, що на сьогодні райадміністрація не отримувала звернень проти будівництва трамвайної колії на Сихів. «Питання трамваю виникло не сьогодні і не вчора, категоричних заперечень проти трамваю у сихівчан немає. Негативу немає. Проблемне питання лише з ринком «Санта-Барбара», яке будемо вирішувати. На Сихові живе 152 тис. осіб, потрібно враховувати і їхні інтереси», – додала І.Маруняк.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...