ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині мобілізували п’ять тисяч осіб

|

На Дніпропетровщині на військову службу призвали майже 10 тисяч військовозобов’язаних, на Львівщині ця цифра удвічі менша – майже 5 тисяч. Таку інформацію під час відеомосту між Львовом і Дніпропетровськом повідомили заступники військових комісарів Львівського і Дніпропетровського обласних військових комісаріатів Борис Андрєєв та Сергій Полуциган.

Про це Львівському порталу повідомили у Львівському прес-клубі.

Причому в Дніпропетровську, за словами Сергія Полуцигана, до війська були зараховані добровольці, які приїхали, зокрема, із західних областей України. «Довелося відпрацювати систему прийому людей, щоб не порушити систему військового обліку. Ми поставили добровольців на облік в місці їх фактичного перебування, повідомили про це у військкомати за місцем проживання добровольців і призивали їх до армії»,- пояснив Сергій Полуциган.

Він також наголосив, що мобілізаційний ресурс Дніпропетровської області становить 100 тисяч осіб.

Заступник військового комісара Львівського обласного військового комісаріату Борис Андрєєв пояснив, що у мирний час доброволець мусив би знятися з обліку в місці, де

проживає, стати на облік у місці, де хоче бути призваний до армії, пройти там медкомісію, надати військовий квиток і, коли буде визначений ступінь його придатності до служби, може бути там призваний.

За словами підполковника Володимира Скоростецького, офіцера Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України, Львівщина має мобілізаційний ресурс – 70 тисяч осіб, а вся Україна – 1 млн осіб призовного віку.

Фото: Львівський портал 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...