ОСТАННІ НОВИНИ

На кордоні відбувається переміщення військової техніки та підрозділів РФ

|

Протягом доби в прикордонних районах Луганської та Донецької областей тривають бойові дії для відновлення охорони державного кордону України. У прикордонні підвищенна активність незаконно утворених озброєних формувань, а також активізувались переміщення військової техніки та підрозділів ЗС РФ. Про це Львівському порталу повідомили у відділі з питань взаємодії із ЗМІ Державної прикордонної служби України.

Як вже повідомлялося, сьогодні вночі табір прикордонників та військовослужбовців ЗС України в районі населеного пункту Олексіївка був обстріляний мінометним вогнем з 8 позицій на трьох напрямках.

Про те, що це була чітко спланована операція проти українських силовиків, свідчить те, що основний удар терористів був спрямований на командний пункт, що здійснює координацію бойових підрозділів Держприкордонслужби та Збройних Сил в цьому районі. 

Також 16 червня неподалік населеного пункту Бірюкове Луганської області угруповання прикордонників вступило в бойове зіткнення із терористами, які слідували в напрямку міста Свердловськ. У результаті збройного протистояння терористи відступили. Прикордонники втрат не зазнали. Разом із військовослужбовцями Збройних Сил проведено зачистку району.

Окрім цього в підрозділах Держприкордонслужби продовжується підготовка резервів. Вони отримують необхідну бойову підготовку, комплектуються матеріально-технічними засобами та будуть направлені для посилення підрозділів на українсько-російській ділянці кордону.

Короткий курс підготовки на базі прикордонних загонів проходять і мобілізовані. З ними проводяться щоденні тренування щодо дій під час нападу на прикордонні наряди, відбиття атак або блокування місць розташування підрозділів, проводяться  навчальні стрільби з різних видів зброї.

Фото: ЗРУ ДПС

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...