ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні обрали голову Вищого адміністративного суду

|

Судді обрали з третьої спроби обрали голову Вищого адміністративного суду України (ВАСУ). Про це на своїй сторінці у Facebook написав представник партії “Правий сектор”  Борислав Береза, повідомляє 5 канал

За словами Берези за кандидатуру Миколи Кобилянського (якого пов’язують з представництвом інтересів відстороненого президента Януковича) не голосували.

«Людина з когорти Януковича під впливом вимог громадянського суспільства зняла свою кандидатуру. Судді почули вимоги народу. Проголосувало 75 суддів. Головою ВАСУ обраний Нечитайло Олександр Миколайович. За нього проголосували 45 суддів. Сподіваюся ця людина виправдає надану йому довіру», – написав Б.Береза.
Раніше, також у Facebook – глава Люстраційного комітету Єгор Соболєв написав про плани, щодо люстрації суддівського корпусу.
«Ми з 11 квітня після звільнення законом усіх керівників судової системи і надання суддям права обирати собі голів попередили вищі суди – люди Януковича не пройдуть. І у Вищому господарському, і у Вищому цивільному та кримінальному, і ось нарешті у Вищому адміністративному судах ми це забезпечили. Звісно, цього недостатньо. Треба перевірити на корумпованість кожного суддю за допомогою суспільства та детектора брехні. І тих, хто не пройде перевірку, звільнити з вовчим квитком. Саме це передбачає законопроект «Про очищення влади», який ми в п`ятницю передали Петру Порошенку», – підкреслив Є. Соболєв.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...