ОСТАННІ НОВИНИ

Парубій повідомив, скільки бойовиків воює на Донбасі

|

На захопленій частині Донецької і Луганської областей воюють щонайбільше 20 тисяч бойовиків, більшість з яких завезені з Росії, пише УП.

Про це на прес-конференції у понеділок заявив секретар РНБО Андрій Парубій.

“За нашими оперативними даними, на тій частинці Донецької і Луганської областей (які знаходяться під контролем бойовиків – ред.) їх зараз знаходиться від 15 до 20 тисяч”, – повідомив він.

Парубій розповів, що, згідно з оперативними даними силовиків, “близько половини із цієї кількості бойовиків прийшли в Україну з Російської Федерації”.

“Серед них є, як кажуть, і бойовики-чеченці із Кавказу, і бойовики зі спецназу армії Росії”, – повідомив секретар РНБО.

“Також є цілий ряд фактів, коли у захоплених містах відбувається примусова мобілізація. За нашими даними, більше половини – це російські бойовики, решта – це місцеві жителі, часто примусово мобілізовані, яких використовують як живі щити”, – заявив він.

Парубій пояснив, що найбільше гальмує АТО те, що “ми усіма силами працює над тим, щоб не допустити смертей цивільного населення”.

“А завдання бойовиків навпаки полягає у тому, щоб спровокувати якомога більше смертей”, – заявив секретар РНБО.

Як відомо, раніше Парубій заявляв, що Росія перекидає до кордону з Україною нові війська, але українські силовики замикають “лінію стримування” вздовж кордону.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...