ОСТАННІ НОВИНИ

З обласного бюджету виділять понад 2,6 млн грн для реалізації освітніх мікропроектів

|

На виконання заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки департаментом освіти і науки проведено обласний конкурс освітніх мікропроектів у 2014 році за напрямками: «Розвиток мережі дошкільних начальних закладів», «Створення якісного навчального середовища. Освітні округи», «Енергозбереження в освітній сфері». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

Загальний бюджет конкурсу становив 3,1 млн. грн. Зокрема, на розвиток мережі ДНЗ було передбачено 2,1 млн. грн., на створення якісного навчального середовища, освітні округи – 0,2 млн. грн., на енергозбереження в освітній сфері – 0,8млн. грн. Обов’язковою умовою участі у конкурсі було залучення місцевих коштів до бюджету мікропроекту, у тому числі власний внесок Конкурсанта у вигляді нефінансового внеску (робота, матеріали) мав становити не менше50 % суми коштів субвенції. Невід’ємною складовою залучених конкурсантом коштів мав становити вклад територіальної громади в сумі не менше5% від бюджету мікропроекту.

Конкурсною радою з питань розгляду освітніх мікропроектів (голова Конкурсної ради – Роман Бабій, секретар – Ольга Мусаковська) підтримано 67проектів, з них: 37– за напрямком «Розвиток мережі дошкільних начальних закладів», 10 – за напрямком «Створення якісного навчального середовища. Освітні округи» та 20 – за напрямком «Енергозбереження в освітній сфері».

За підсумками конкурсу освітніх мікропроектів з обласного бюджету буде виділено субвенцію районним та міським бюджетам на суму 2 630 096 грн., з них:
•    1 639 361 грн. – на розвиток мережі ДНЗ;
•    193 000 грн. – на створення якісного навчального середовища, освітні округи;
•   797735 грн. – на енергозбереження в освітній сфері.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...