ОСТАННІ НОВИНИ

Що ще можна заборонити в Росії

|

У Росії хочуть заборонити курити жінкам віком до 40 років. Також росіянкам буде заборонено палити в присутності неповнолітніх, пишуть Коментарі.   

Як передає «Лента.ру», депутат російської Держдуми від КПРФ Іван Нікітчук запропонував заборонити курити жінкам віком до 40 років. Крім того, згідно з ініціативи парламентарія, росіянка в будь-якому віці не може закурити в присутності неповнолітніх. Продавців тютюнової продукції будуть штрафувати за продаж сигарет жінкам, які підпадають під дію закону, наголошується в тексті документа.

Згідно з ініціативою, адміністративний штраф за порушення закону для громадян становитиме від трьох до п´яти тисяч рублів, для посадових осіб – від 30 до 50 тисяч рублів, а для юридичних осіб – від 100 до 500 тисяч рублів. У разі, якщо візуально встановити вік неможливо, законопроект дозволяє продавцю вимагати у покупця документ, що засвідчує особу.

На думку Нікітчука, нововведення «зможе перешкоджати поширенню згубної для жіночого організму звички тютюнопаління». Також закон допоміг би кинути палити матерям дітей віком до 14 років.

 Фото: charivne.info

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...