ОСТАННІ НОВИНИ

Інформаційну політику держави формуватиме команда нового президента - Сюмар

|

Заступниця секретаря Ради національної безпеки і оборони України з інформаційної політики Вікторія Сюмар подала у відставку. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, інформує кореспондент Львівського порталу

 «Написала заяву про звільнення за власним бажанням, як і обіцяла відразу після призначення. Завдання було втримати ситуацію у перехідний період. Тепер – інформаційну політику має формувати команда обраного Президента в АП. В такий час, коли люди щогодини чекають пояснення влади, все має бути чітко скоординовано на найвищому рівні.
Що вдалося зробити за сто днів? 
Вдалося закласти структурні зміни в сфері інформбезпеки на рівні фундаментальних речей, одночасно вирішуючи масу оперативних завдань, пов»язаних з війною.
– Головний здобуток – українські ЗМІ стали справді українськими. Останні три місяці країна жила в єдиному інформаційному просторі, де була спільна цінність – суверенна і цілісна Україна», зокрема написала В.Сюмар.

Нагадаємо, Вікторію Сюмар призначили заступницею секретаря РНБО 28 лютого. До цього вона була виконавчим директором Інституту масової інформації.

 Фото: zn.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...