ОСТАННІ НОВИНИ

Слід готуватися до несподіваних призначень на посаду голови ЛОДА – політолог

|

Важко сказати, хто буде головою Львівської облдержадміністрації. Чимало кандидатур, які нині обговорюють, навряд чи отримають цю посаду. Відомо точно, що це буде нова людина, тому слід готуватися до несподіванок. Але, безперечно, будь-яка кандидатура буде кращою, ніж теперішній керівник області Ірина Сех.

Таку думку в коментарі «Погляду» висловив львівський політолог Юрій Шведа. 

«Керівника Львівоблдержадміністрації потрібно призначати негайно, тому що кожен день перебування Сех на цій посаді – це подальше руйнування всього, що так складно було напрацювати», – каже експерт.

Він додає, що керівник області, перш за все, повинен бути кваліфікованим та компетентним, бо найбільшою проблемою у державному управлінні України є тотальний непрофесіоналізм.

«Це повинна бути особа прив’язана до Львівщини, яка знає проблематику області, особа, яка зможе бути рівновіддалена від різних політичних партій і не проводити на державній посаді партійну політику, як це сьогодні робить Ірина Сех. На цю посаду повинна прийти людина, яка непросто отримає цю посаду як політичний бонус чи плату за якусь лояльність, а людина, яка зможе ефективно керувати Львівщиною», – пояснює Юрій Шведа.

За словами політолога, важко сказати у персоналіях, хто стане головою Львівоблдержадміністрації.

«Обговорюють кандидатури, як зазвичай, керівника виборчого штабу Порошенка Олега Мандюка, депутата від УДАРу Богдана Дубневича, який є членом команди Порошенка, а також бізнесмена Ярослава Рущишина, але начебто всі вони відмовляються від такого призначення», – наголошує співрозмовник.

Він зазначив, що на Львівщині нарешті з’явиться нова людина і слід готуватися до несподіваних призначень: «Я чув про те, що це буде якась нова людина і слід очікувати на несподіване призначення, але хто це буде, поки що невідомо».

Фото: прес-служба ЛОДА  

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...