ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині нарахували 300 порушень, які вчинили водії маршруток

|

З 20-го травня у Львівській області тривають профілактичні заходи на пасажирському транспорті «Автобус-2014». Про це Львівському порталу повідомила прес-служба управління ДАІ у Львівській області.

За два тижні правоохоронці виявили близько 300 порушень gравил дорожнього руху водіями «маршруток». Найчастіше фіксували факти перевезення пасажирів понад встановлену норму та відхилення від визначеного маршруту. Також виявили 32 випадки, коли водії автобусів порушували правила зупинки і стоянки та 20 фактів перевищення швидкості.

Працівники Державтоінспекції оглянули понад 860 автобусів, які використовуються для надання послуг із перевезення пасажирів. 70 із них – виявилися із технічними несправностями. Зокрема, 9 – із заблокованим аварійним виходом, 27 – зі зламаними світловими приладами, 20 – із невідповідностями шин та коліс. Ще чотири «маршрутки» були із неполадками рульового управління.

Загалом за результатами виявлених порушень працівники Державтоінспекції склали 329 адміністративних протоколів та видали 40 приписів на усунення недоліків.

Фото Львівський портал 

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...