ОСТАННІ НОВИНИ

Зюбаненко шукає начальників райвідділів міліції

|

У Львові змінюють керівників райвідділів міліції. Серед кандидатів на посади начальників є люди не публічні, не відомі широкій громадськості. Про це на своїй сторінці у facebook написав начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко, інформує кореспондент Львівського порталу.

«Станом на сьогодні у місті Львові звільнилося дві посади начальників районних відділів міліції – Франківського та Сихівського. У перспективі ще двоє начальників РВ міста залишать свої посади.

Зараз, як і завжди, є дуже багато чуток і йде велика спекуляція щодо кандидатів на керівні посади.
Я запропонував Дмитру Дмитровичу Загарії обрати керівників підрозділів за новою формою, через обговорення кандидатур», – написав С.Зюбаненко.
За його словами, серед кандидатів є люди не публічні, не відомі громадськості і тому сама форма обговорення їх кандидатур у широкому загалі, засобах масової інформації може не виправдати себе.

«Зважаючи на це, я запропонував провести анонімне опитування у кожному з цих підрозділів щодо кандидатів. Важливо, щоб колектив сам обрав керівника, якому довіряє і який гідний займати цю посаду. Людина повинна бути справжнім професіоналом, фахівцем своєї справи. Також врахувати думки голів відповідних районних адміністрацій та громадських організацій, які активно беруть участь в охороні громадського порядку.
Щоб уникнути будь-яких спекуляцій, в тому числі, і зі сторони самих кандидатів, їх прізвища я озвучу публічно, безпосередньо перед опитуванням.
Особисто моя думка – робити акцент на кандидатури, які добре відомі у цих підрозділах і які користуються авторитетом серед працівників.
Запрошую до обговорення такої форми обрання керівників міліції», – зазначив головний міліціонер Львова.

Фото: facebook  

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...