ОСТАННІ НОВИНИ

Перший закордонний візит Порошенка відбувся до Варшави

|

Учора у Бельведерському палаці у Варшаві розмовляли президент Польщі Броніслав Коморовський та новообраний президент України Петро Порошенко. Про це інформує Польське радіо, передає кореспондент Львівського порталу.

Новообраний президент України перебував у Варшаві з нагоди святкування 25-тої річниці проведення у Польщі частково вільних і демократичних парламентських виборів 4 червня 1989 року.

Як наголосив міністр в Канцелярії президента Польщі Яромір Соколовський, візит Петра Порошенка — це добра нагода, щоб “поговорити про перспективи вирішення кризи в Україні, російсько-український конфлікт, а також — про польсько-українську співпрацю, зокрема, підтримку Польщею українських реформ, з особливим акцентом на самоврядну реформу”. 

На сьогодні запланована зустріч Петра Порошенка із президентом США Бараком Обамою, котрий також братиме участь у Святі Свободи, що відбудеться 4 червня у Варшаві.

Візит до Варшави — це перший закордонний візит Петра Порошенка після його перемоги у президентських виборах, які відбулися в Україні 25 травня. Броніслав Коморовський розмовляв по телефону з Петром Порошенком у день його перемоги 25 травня.

Тоді польський президент запросив українського відвідати з візитом Варшаву. Польський очільник висловив також надію на стабілізацію ситуації в Україні й запевнив новообраного президента у тому, що Польща підтримуватиме європейський шлях України.

 

Фото: PHL

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...