ОСТАННІ НОВИНИ

Україна хоче відсудити у Росії трильйон гривень за анексію Криму

|

Україна позиватиметься до Російської Федерації на суму понад 1 трильйон гривень за незаконне захоплення і пограбування України. Про це прем`єр-міністр Арсеній Яценюк розповів у вівторок у парламенті, відповідаючи на запитання депутатів, передає УП.

“Україна розпочала процес, Генеральною прокуратурою розпочато розслідування. І в рамках кримінальної справи український уряд подає позов на суму більше ніж 1 трлн грн”, – заявив А.Яценюк.

“Проблеми лежать у міжнародній правовій площині. Не так багато є опцій, куди подати в суд. Але, не розкриваючи всі юридичні деталі: ми використовуємо всі можливі і законні методи для того, щоб притягнути РФ до суду” , – додає він.

За словами прем`єра, Україна вже подала 2 позови до Європейського суду з прав людини безпосередньо щодо анексії Криму і відповідальності РФ перед Україною. “Ми готуємо додатково інші позови – в тому числі, і до органів державної влади і управління Росії за незаконне захоплення і пограбування України. За це треба буде відповідати. Ми усвідомлюємо, що такі судові процеси не проходять за місяць, але такі процеси будуть мати результат” , – упевнений А.Яценюк.

Як відомо, міністр юстиції Павло Петренко розповів, що загальний розрахунок збитків України від анексії Криму вже складає 17 томів і понад один трильйон гривень.

“На сьогодні сума збитків складає 1 трильйон 80 мільярдів гривень. У зв`язку з обмеженням права користування об`єктами, майном та корисними копалинами, ця сума і надалі зростатиме”, – заявив міністр.

 Фото: PHL

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...