ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати Львівщини затвердили Програму розвитку області на 2014 рік

|

Депутати Львівської обласної ради ухвалили рішення про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2014 рік з макроекономічним прогнозом на 2015 – 2016 роки. «За» відповідне рішення проголосувало 85 депутатів, передає кореспондент Львівського порталу.

Відповідно до проекту рішення Програми, пріоритетними напрямками та завданнями економічного та соціального розвитку Львівщини на 2014 рік є підвищення конкурентоспроможності економіки та покращення інвестиційного клімату; реалізація політики імпортозаміщення; проведення структурних реформ у стратегічно важливих секторах, які впливають на усі складові економіки; підвищення рівня якості життя громадян Львівщини та підвищення стандартів життя.

Водночас як зазначає прес-служба ЛОР, зазначені кількісні та якісні критерії ефективності розвитку галузі у 2014 році зокрема передбачають: зростання обсягів промислового виробництва на 3,0% у порівнянні до досягнутих показників попереднього року, в т. ч. у добувній промисловості – на 2,0%, у галузі з виробництва та розподілення електроенергії газу та води – на 2,4%, у переробній галузі – на 1,5%; збільшення обсягів реалізації готової продукції на 3,7%, інноваційної продукції – на 6 %; створення понад 6,5 тис. нових робочих місць на діючих і новостворених підприємствах області, в тому числі на підприємствах переробної промисловості – 6 тис. нових робочих місць; доведення частки вітчизняних товарів на внутрішньому ринку до рівня не менше 30%; нарощення експортного потенціалу, у першу чергу, за рахунок збільшення поставок продукції машинобудування, галузі з виготовлення меблів та електроенергії.

Головною метою розвитку агропромислового комплексу на 2014 рік є формування інноваційної моделі розвитку сільського господарства, спроможної забезпечити його стійке прискорене зростання, конкурентоспроможність і надійну економічну основу соціально-економічного розвитку українського села.

Водночас, передбачено наступні основні заходи та завдання для розвитку паливно-енергетичного комплексу у 2014 році:

У вугільній промисловості:

– реалізація інвестиційних проектів на шахтах ДП «Львіввугілля» – «Червоноградська», «Степова», «Лісова»;

– фінансування, розробленої Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, програми технічного переоснащення ДП «Львіввугілля» на суму 327,4 млн грн.;

– сприяння будівництву шахти «Любельська» №1-2 в Жовківському районі;

– збільшення обсягів використання вугілля, як альтернативного виду палива для підприємств комунального господарства та установ бюджетної сфери. У нафтовидобувній промисловості: – інтенсивна підготовка родовищ до промислової розробки з метою отримання приросту запасів нафти;

– активізація впровадження нових прогресивних технологій, зокрема буріння похило спрямованих свердловин підприємствами нафтовидобувної галузі;

– ініціювання збільшення обсягів фінансування як з державного бюджету, так і за кошти інвесторів з метою підготовки родовищ до промислової розробки та збільшення видобутку нафти;

– збільшення обсягів геологорозвідувальних робіт для пошуку перспективних площ і пошуково-розвідувального буріння на них нових родовищах.

Нагадаємо, як писав сьогодні Львівський портал, депутати Львівської обласної ради сьогодні визнали незадовільним звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік. «За» це рішення проголосували 84 депутати.

Відповідно до цього рішення, депутати взяли до відома звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області за 2013 рік, а також визнали незадовільною роботу Львівської обласної державної адміністрації щодо виконання цього документу. Таким чином депутати вкотре поставили погану оцінку роботі колишнього керівника області Олега Сала.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...