ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янам повертають гарячу воду

|

Комунальне теплопостачальне підприємство «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води у Франківський район міста Львова. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», після «нульової зупинки» відновлено роботу найбільшого об’єкта теплопостачання – ТЕЦ-1. Зокрема, вчора розпалено парові котли №6, 8, турбогенератор №7. Завдяки відновленню роботи ТЕЦ-1 ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочало відновлення подачі гарячої води мешканцям Франківського району.

«Згідно з затвердженим графіком, у Франківський район гарячу воду маємо відновити протягом трьох днів – з 4 до 6 червня, після запуску ТЕЦ-1. Однак, вже сьогодні на ранок, 3 червня, гарячу воду отримують 232 будинки Франківського району. Без гарячої води поки залишається 87 будинків. Це будинки у Франківському районі та мікрорайон Новий Львів. Тут проводяться ремонтні роботи з відновлення подачі гарячої води», – розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Також після гідравлічних випробувань подачу гарячої води відновлено до Шевченківського району, Сихівського житлового масиву, Личаківського і Галицького районів.

Станом на ранок 3 червня також опалювальний сезон продовжується до 3 споживачів. Відповідно до листів-звернень опалення подається до Дитячого дошкільного будинку №1 на вул. Таджицька, 21; Державного комунального будинку дитини №1 на вул. Комаринця, 2а; та до Обласної клінічної лікарні на вул. Чернігівська, 7.

Фото: Flickr

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...