ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові зібрали кошти на реабілітацію двох братів-мауглі

|

Ініціативна група «Сила любові», за підтримки благодійного фонду «Малятко» та відділу у справах дітей Львівської міської ради, організувала проект «Фабрика квітів». Проект спрямований на збір коштів на реабілітацію братів Юрчика (7 років) та Любомира (15 років). Вчора волонтери, реалізовуючи паперові квіти, збирали кошти у Гарнізонному храмі Свв. Апостолів Петра і Павла. Вдалося зібрати 1809 грн, поінформувала Львівський портал прес-служба Львівської міської ради.

Перша благодійна соціальноспрямована акція «Мамі з любов’ю» була приурочена до Дня матері і проведена 10-11 травня 2014 року. Волонтери зібрали 5237 грн. та 100 чеських крон. Оскільки на реабілітацію потрібно 10 000 грн., то організатори вирішили продовжити благодійну справу 1 червня, у День захисту дітей. Тож вчора волонтери продали 98 квітів і зібрали 1809 грн. Дізнавшись про проведення збору коштів для реабілітації дітей, не залишилась осторонь і мережа магазинів «Сільпо». Західне регіональне управління мережі «Сільпо» ТОВ «Фоззі-Фуд» здійснило пожертву на банківський рахунок БФ «Малятко» у сумі 1000 гривень. Кошти, яких було недостатньо для оплати реабілітації, профінансував Благодійний фонд «Малятко». Таким чином, зібрана вся сума коштів для оплати Реабілітаційному центру «Еліта» за курс реабілітації двох братів. Наразі погоджується дата початку лікування дітей та організація щоденної доставки дітей в РЦ «Еліта».

«Ці діти потребують постійної уваги медичних працівників, у них важкі розлади розвитку. Хлопчики мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування, самостійно не ходять, не розмовляють. Діти проходитимуть реабілітацію у філіалі Клініки Козявкіна у м. Львові – реабілітаційному центрі «Еліта». Вартість курсу реабілітації становить майже 10 тисяч гривень. Можна констатувати, що за допомогою цього благодійного заходу вдасться провести цей курс реабілітації», – зазначив начальник відділу у справах дітей Львівської міської ради Ростислав Тимків.

Як писав раніше Львівський портал, влітку минулого року у Львові стався гучний скандал. У Личаківському районі виявили факт злісного невиконання обов’язків по догляду за дітьми батьками двох неповнолітніх хлопчиків, віком 15 та 6 років.

Діти роками мешкали в антисанітарних умовах, без належного лікування та не відвідували навчальних закладів.

Водночас працівники установ охорони здоров’я, районного відділу освіти та відділу у справах дітей Личаківської райадміністрації ЛМР, знаючи про факт позбавлення цих дітей соціальних послуг, не вжили жодних заходів для відновлення їх прав.

Восени Личаківський районний суд виніс покарання батькові дітей у вигляді позбавлення волі на два роки.

Натомість матір, за результатами психолого-психіатричної експертизи, визнано неосудною. Відтак її розмістили до психіатричної лікарні. 

Фото: Варта

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...